تبدیل شرکت ثبت شده

منظور از تبدیل شرکت یعنی تغییر ماهیت شرکت. به عنوان مثال تبدیل شرکت سهامی خاص به مسئولیت محدود یا برعکس. تبدیل شرکت، تغییر شرکت محسوب می شود.اما این تبدیل شرکت باعث نمی شود که شخصیت حقوقی شرکت ثبت شده از بین رفته و دوباره ایجاد شود. برای تبدیل یک شرکت سهامی خاص به مسئولیت محدود حتما باید مجمع فوق العاده تشکیل شود و اعضای آن باید با تبدیل شرکت موافق باشند. سپس صورتجلسه مجمع فوق العاده تنظیم می شود و به امضای اعضای هیات مدیره می رسد به همراه فتوکپی شناسنامه شرکای قدیم و جدید و اصل روزنامه رسمی حاوی آگهی دعوت شرکت جهت حضور عمومی فوق العاده که با حد نصاب اکثریت تشکیل شده است را به اداره ثبت شرکت ها می دهید و سپس از ثبت در دفاتر و امضای آن توسط نمایندگان شرکت مربوطه، شرکت سهامی خاص تبدیل به شرکت مسئولیت محدود می گردد.

برای تبدیل شرکت خود می توانید از شرکت تهران ثبت راهنمایی بگیرید.شما می توانید با شماره ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ با تیم تخصصی مشاوران تهران ثبت تماس حاصل فرمایید.پس از عقد قرارداد به شما شماره پیگیری ارائه خواهد شد که در هر لحظه از شبانه روز با ارسال این شماره پیگیری از طریق اس ام اس می توانید از روند پرونده تان مطلع باشید.تهران ثبت سامانه تخصصی ثبت و تغییرات شرکت ها، ثبت برند و لوگو، اخذ کارت بازرگانی و کد اقتصادی، جواز تاسیس و ایزو می باشد.

برای تبدیل شرکت مسئولیت محدود به سهامی خاص باید دو برگ اظهارنامه به همراه دو جلد اساسنامه و گواهی بانک که دلالت بر پرداخت ۳۵% سرمایه تعهدی دارد و فتوکپی شناسنامه تمامی سهامداران و بازرسان و صورتجلسه مجمع عمومی موسس و هیات مدیره را تهیه نمود تا نماینده شرکت مدارک و صورتجلسات را به اداره ثبت شرکت ها تحویل دهند و پس از پرداخت هزینه ها ، زیر دفاتر قانونی را امضا کرده تا شرکت مسئولیت محدود به شرکت سهامی خاص تبدیل شود.