ثبت برند سریع – ثبت برند آنلاین – ثبت برند تضمینی

یکی از خدمات موسسه حقوقی تهران ثبت، ثبت برند به شکل تضمینی می باشد. ما به جهت تسریع در امور ثبت برند و علامت تجاری، امکاناتی را فراهم آورده ایم تا مشتریان گرامی بتوانند از طریق صفحه اصلی وبسایت شرکت به صورت کاملا آنلاین، برند و علامت تجاری خود را استعلام کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق وکلای با تجربه ثبت شرکت تهران ثبت، برند خود را فوری ثبت نمایند. برای این کار کافیست از صفحه اصلی وبسایت دکمه ” استعلام برند ” را کلیک نمایید تا به صفحه ای که فرم استعلام برند قرار دارد برود. در این صفحه کافیست جهت ثبت برند سریع، اطلاعات فرم را که شامل نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل ، شماره تلفن همراه، نام برند درخواستی و زمینه ای که می خواهید برند ثبت شود را مشخص نمایید. شما می توانید حتی عکس لوگوی خود را به همراه این فرم برای ما بفرستید و در آخر دکمه ارسال را می زنید. اطلاعات این فرم برای ما بلافاصله ارسال

ثبت برند

ثبت برند

می شود و کارشناسان ما بعد از بررسی های لازم و مشورت با وکلای تهران ثبت، با شما تماس می گیرند.  شما می توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ اطلاعات بیشتری دز زمینه ثبت برند سریع از ثبت شرکت تهران ثبت کسب نمایید.

برای ثبت برند سریع، شما می توانید از طریق اپلیکیشن ” تهران ثبت – ثبت شرکت ” نیز اقدام فرمایید. برای دانلود برناه ثبت شرکت تهران ثبت کافیست آن را از همین سایت یا کافه بازار یا سیبچه بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید. در اپلیکیشن تهران ثبت کافیست از منو، قسمت  ثبت نام و علائم تجاری را انتخاب نمایید و در منوی بعدی گزینه ثبت نام و علائم تجاری را انتخاب کنید. در صفحه باز  شده اطلاعات مفیدی در مورد ثبت نام و علائم تجاری بیان شده است و در پایین نوشته ها دکمه ” درخواست استعلام / ثبت برند ” قرار دارد که با کلیک بر روی این گزینه از منوی باز شده باید درخواست استعلام برند یا درخوسات ثبت برند را انتخاب کنید. صفحه ای باز می شود که برای ثبت برند سریع باید نام و نام خانوادگی و شماره تلفن و نام برند درخواستی به انگلیسی یا فارسی یا هر و زمینه فعالیت برند درخواستی یا طبقه برند را باید قید نمایید. در انتها دکمه ثبت اطلاعات را می زنید. اطلاعات برند درخواستی شما برای ما ارسال می شود و کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن برند شما را سریع ثبت خواهند کرد. بخش دیگری که در اپلیکیشن تهران ثبت قرار دارد، مدارک مورد نیاز و قوانین ثبت برند می باشد. که در صورت هر گونه سوال یا ابهامی می توانید دکمه تماس با کارشناسان یا مشاروه آنلاین را کلیک کرده  و با تلفن سامانه ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ تماس بگیرید یا از طریق واتزاپ، لاین، تانگو یا تلگرام  با ما تماس بگیرید، همچنین می توانید از طریق SMS نیز سوال خود را مطرح نمایید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و به سوالات شما دز زمینه ثبت برند سریع پاسخ می دهند.

جهت استعلام آنلاین برند خود کلیـــــــــــــــــــــک کنید.

استعلام برند آنلاین