ثبت تغییرات شرکت و تنظیم صورتجلسه شرکت

پس از ثبت شرکت ممکن است به دلایلی که در این مقاله سعی بر توضیح آن داریم، مجبور به تغییرات شویم که این تغییرات باید ثبت گردد.

دلایل تغییرات در شرکت ممکن است برای نقل یا انتقال سهام شرکت باشد که البته در شرکت های سهامی این کار صورت می پذیرد. ممکن است یک سهامدار از شرکت خارج شود و سهام خود را به دیگر اعضای شرکت بدهد یا به شخص جدیدی خارج از شرکت واگذار کند و یا سهام خود را بین چندین سهامدار تقسیم کند از عواملی که باعث ثبت تغییرات در شرکت می شود انحلال شرکت است. هر شرکتی بسته به نوع اش دارای مراحل و مدارکی برای انحلال می باشد. کارشناسان تهران ثبت می توانند شما را در انحلال شرکت تان راهنمایی کنند. کافیست با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ تماس بگیرید.

پس از ثبت شرکت ممکن است اعضای شرکت تغییر کنند یعنی یا به تعداشان اضافه شود یا کم شود یا اعضای جدیدی وارد شوند.

در برخی مواقع بعد از ثبت شرکت لازم می شود موضوع شرکت تغییر داده شود که در بعضی موارد باید برای این تغییر مجوز های لازم را از قبل بگیرید.

ثبت تغییر آدرس شرکت یکی از متداول ترین تغییرات شرکت می باشد. کافیست فرمهای لازم که مشاوران شما در تهران ثبت در اختیارتان قرار می دهند را پر کرد و به همراه مدارک زیر به مشاورتان تحویل دهید:

  • کپی آگهی تاسیس
  • کپی روزنامه رسمی
  • کپی مدارک شناسایی همه اعضا
  • کپی آخرین تغییرات شرکت( اگر قبلا تغییرات داشته شرکت)

شما به راحتی می توانید صورتجلسه خود را از طریق اپلیکیشن اندروید ” تعییرات – صورتجلسات ” قابل دانلود از کافه بازار یا گوگل استور یا سایت www.tehransabt.com تکمیل بفرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. روش دیگر استفاده از سایت www.sooratjalasat.com  می باشد.

یکی دیگر از فوامل تغییرات شرکت افزایش سرمایه است که به صورت افزایش تعداد سهام یا افزایش مبلغ اسمی سرمایه ثبت شده انجام می شود. اغلب به خاطر احتیاج به نقدینگی برای شروع فعالیت جدید یا توسعه فعالیت های قبلی این امر صورت  می پذیرد.

ثبت تغییر نام شرکت هم جزو همین موارد تنظیم صورتجلسه می باشد. برای ثبت تغییرات شرکت خود کافیست با مشاوران ما به شمارده۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ تماس بگیرید.