ثبت شرکت در کیش و نکات مهم آن

ثبت شرکت در کیش

ثبت شرکت در کیش دارای مزایای بسیاری می باشد که در مقالات قبلی به طور کامل شرح داده شده است. در این مقاله سعی در توضیح نکات کلیدی این مطلب داریم. می دانیم مناطق حراست شده بندری یا غیر بندری که معاف از مالیات می باشند و همچنین بخشودگی سود، عوارض گمرکی، عدم وجود تشریفات زاید ارزی، اداری و مقررات دست و پاگیر و سهولت و تسریع در فرآیند های صادرات و واردات با جذب سرمایه گذاری خارجی و انتقال فناوری به توسعه کشور می باشد. ایران دارای هشت منطقه آزاد کیش، چابهار، قشم، اروند، ارس، ماکو و سلفچگان می باشد. ثبت شرکت تهران ثبت با دانش و تجربه کافی در زمینه ثبت ثبت شرکت در کیش به راحتی و در کمترین زمان و با قیمت مناسب می تواند شرکت شما را در کیش ثبت نماید. برای این کار ابتدا با مشاوران تهران ثبت به شماره ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ تماس بگیرید تا شما را در زمینه ثبت شرکت در کیش راهنمایی کنند. مدارک لازم جهت ثبت شرکت مسئولیت ، شرکت سهامی خاص در کیش قبلا در مقالات سایت توضیح داده شده است. چون جزیره کیش یکی از مهمترین راه های تجاری بین المللی دریایی خلیج فارس می باشد و یکی از مهمترین بازارهای خلیج فارس محسوب می شود و در ضمن امکانات مناسب نرم افزاری و سخت افزاری شرکت با مزایای ذکر شده و امکانات فراهم شده از تمام زوایا بسیار مناسب می باشد.

ثبت شرکت در کیش

مدارک لازم برای ثبت شرکت مسئولیت محدود در کیش

۱-  شرکت نامه در دو سری که تکمیل و به امضاء کلیه سهامداران رسیده است.

۲- دو سری اساسنامه و تقاضانامه که تکمیل شده و تمامی برگه های آن به امضاء کلیه سهامداران ثبت شرکت در کیش رسیده است.

۴- صورتجلسه مجمع موسسین که در ۲ سری تدوین و به امضاء سهامداران و مدیران رسِده باشد.

۵-  تصویر صفحه اول شناسنامه کلیه سهامداران و مدیران شرکت.

۶- تقویم نامه سرمایه غیر نقدی توسط سهامداران به همراه تصویر مجوز فعالیت فعالیت اقتصادی به نام شرکت که توسط مدیریت بازرگانی صادر شده است.

۸- رسید دریافت هزینه های مربوط به ثبت شرکت در کیش و درج آگهی

۹- پلمپ دفتر تجاری شرکت (یک جلد دفتر کل و یک جلد دفتر روزنامه)

مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص در کیش:

۱- دو سری اظهار نامه که تکمیل شده و به امضاء کلیه سهامداران رسیده است.

۲- دو سری اساسنامه که تکمیل شده و تمامی صفحات به امضاء کلیه سهامداران رسیده است.

۳- دو سری صورتجلسه مجمع موسس که به امضاء کلیه سهام داران و بازرسان رسیده است.

۴- دو سری صورتجلسه اولین جلسه هیات مدیره که به امضاء کلیه مدیران رسیده است.

۵- تصویر صفحه اول شناسنامه کلیه مدیران، سهامداران و بازرسان

۶- گواهی پرداخت ۳۵ درصد از سرمایه شرکت از یکی از بانکهای کیش.

۷- تقویم نامه سرمایه غیر نقدی توسط کارشناس دادگستری در صورتی که سرمایه شرکت به صورت غیر نقدی باشد.

۸- تصویر مجوز فعالیت اقتصادی به نام شرکت که توسط مدیریت بازرگانی صادر شده است.

۹- تاییدیه هزینه های مربوط به ثبت شرکت و درج آگهی پس از تکمیل کلیه مدارک

۱۰- پلمپ دفاتر تجاری شرکت (یک جلد دفتر کل و یک جلد دفتر روزنامه )

نکات مهم ثبت شرکت در کیش

۱- قبل از تکمیل مدارک باید موافقت امور حقوقی در مورد نام شرکت اخذ شود.

۲-  متقاضیان ثبت شرکت در کیش می توانند به راحتی با اخذ صندوق پستی از سازمان ، شرکت خود را به ثبت برسانند.

۳- یکی از نکات مهم بعد از ثبت شرکت در کیش ، مجوز ادامه فعالیت است که ابتدا مجوز فعالیت اقتصادی را دریافت کنید و سپس کارت بازرگانی میگیرید. برای انجام تمامی تمامی فعالیت های اقتصادی در منطقه آزاد کیش، داشتن مجوز فعالیت اقتصادی الزامی است که این مجوز یک ساله می باشد و پرداخت عوارض مربوطه بر حسب نوع کاربری صادر می شود.

برای دریافت مجوز فعالیت اقتصادی باید مدارکی را آماده نمایید که این مدارک هم در سایت می باشد و هم به طور کامل در اپلیکیشن “تهران ثبت – ثبت شرکت” به طور کامل مشخص شده است. پس از تهیه و ارسال مدارک مربوطه، بسته به نوع فعالیت، مجوز فعالیت اقتصادی در پنج زمینه صادر می شود که شامل: ۱- مجوز فعالیت اقتصادی تجاری ۲- مجوز فعالیت اقتصادی خدماتی ۳- مجوز فعالیت اقتصادی صنعتی ۴-مجوز فعالیت اقتصادی سیاحتی ۵- مجوز فعالیت اقتصادی پیمانکاری می باشد. پس از دریافت مجوز فعالیت اقتصادی نوبت به گرفتن کارت بازرگانی می رسد. دریافت کارت بازرگانی برای انجام امور واردات و صادرات در منطقه آزاد کیش از طریق سازمان مدیریت بازگانی الزامی است. مدارک مورد نیاز نیز در این سایت به طور کامل قبلا توضیح داده شده است. کارت بازرگانی سه نوع می باشد: کارت بازرگانی نوع اول مربوط به کارت تجاری می باشد که برای صادرات و واردات کالاهای بازرگانی می باشد. دومین نوع کارت بازرگانی، کارت صنعتی است که برای انجام فعالیت های صنعتی است که برای انجام فعالیت های صنعتی ، واردات مواد اولیه و ماشین آلات صنعتی می باشد. سومین نوع هم کارت بازرگانی خدماتی است. برای تمام فعالیت های خدماتی، واردات کالاهای مصرفی به کیش از داخل یا خارج از کشور مورد نیاز می باشد. کارت بازرگانی در منطقه آزاد کیش متناسب با مجوز فعالیت اقتصادی شرکت صادر می شود و اعتبار آن نیز یک ساله می باشد.

در بقیه موارد قوانین ثبت شرکت در مناطق آزاد شبیه ثبت شرکت با مسئولیت محدود یا ثبت شرکت سهامی خاص می باشد که در مقالات قبلی به طور کامل شرح داده شده است. با توجه به مزایای ثبت شرکت در کیش که ۱۵ سال معاف از مالیات است و نیازی به ارائه گواهی عدم سوء پیشینه ندارد، بسیاری از شرکت ها امروزه برای ثبت شرکت خود در منطقه آزاد کیش تمایل نشان می دهند.