ثبت شرکت طراحی سایت

راهنمای ثبت شرکت طراحی سایت : لازمه‌ی یک کسب و کار موفق و ایده آل، بودن در زمینه‌ی رقابت است. امروزه افراد سایتی را جهت معرفی کسب و کار خود طراحی می‌کنند زیرا اطلاع رسانی، فروش در بستر اینترنت، تبلیغات در زمان کوتاهی با این روش امکان پذیر است. به دلیل نیاز مصرف کنندگان، حجم بالای کالاهای ارائه شده در بازار و همچنین خدمات عرضه شده به افراد و از سوی دیگر به دلیل محدودیت زمانی در پیگیری و رسیدگی به خواسته‌ها، فضای جامعه به سمتی حرکت پیدا کرده است که همه‌ی افراد به دنبال خدمات در کمترین زمان و بهترین شکل ممکن می‌باشند به همین دلیل طراحی سایت این اجازه را به شما می‌دهد تا جدا از هرگونه محدودیت زمانی و مکانی یک شعبه ۲۴ساعته در محیطی قابل دسترس داشته باشید و از طریق بیزینس خود را در محیطی پرکاربرد ادامه دهید.

ثبت شرکت طراحی سایت

یکی از بهترین راه های صرفه جویی در زمان در عین حفظ کیفیت کالا یا خدمات و دسترسی به هر آنچه مورد نیاز می باشد ، استفاده از امکانات دنیای مجازی نظیر وب سایت ها و شبکه های اجتماعی می باشد. فرآیند طراحی سایت شامل: طرح ریزی ، پیش تولید ،تحقیق، تبلیغات و همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری و دیگر فایل های چند رسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت می باشد.

ثبت شرکت طراحی سایت

تعریف و هدف از طراحی سایت

به ساخت یک سایت و جریان برنامه ریزی طراحی سایت گفته می‌شود. تحقیق، پیش تولید، طرح ریزی، همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری، تبلیغات و فایل چند رسانه ای، اینها پروسه طراحی سایت هستند که در صفحات سایت مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای تولید صفحه ای قابل رویت در مرورگر، فرمت دهی می‌شوند.
سایت متشکل از بخش های متفاوتی است که هر کدام برای هدف خاصی گرد هم آمده اند. سایت می‌تواند شامل صفحه اصلی باشد که در مورد هدف اصلی سایت و همچنین بروز رسانی های روزانه آن صحبت کند. به صفحه اصلی خانه هم می‌گویند. این صفحه شامل لینکی هست که کاربران را به بخش های سایت مربوطه هدایت می کند.
هدف از طراحی سایت، ، کسب اعتبار، فروش آنلاین محصولات و فراوردها، توسعه و رونق بخشیدن به کسب و کار است. هدف از طراحی سایت شخصی ساخت آنلاین رزومه، وبلاگ، شبکه های اجتماعی و معرفی خدمات آن شخص می باشد.
هدف از طراحی سایت برای اشخاص، ارگان ها، شرکت ها و …متغیر است، به طور مثال هدف یک ارگان برای طراحی سایت رفع نیازهای کاربران سایت است مانند سایت های بیمه و تامین اجتماعی
هدف ما از طراحی وب سایت های شرکتی ایجاد بستری مناسب و شایسته شرکت شما جهت معرفی خدمات و محصولات شماست و نیز بالا بردن رتبه شما نسبت به رقبا و همکاران شما تا جستجوگر هایی مانند گوگل و سایر موتورهاى جستجو، سایت شرکت را تا حد امکان در صفحات نخست نتایج جستجو جاى دهند.

ثبت شرکت طراحی وب سایت

برای ثبت شرکت طراحی سایت درابتدا باید یک شرکت ثبت نمود؛ قالب های متعددی وجود دارد اما با توجه به نوع فعالیت مورد نظر بهترین قالب ثبتی را برگزید می توان درقالب های شرکت سهامی خاص و یا شرکت با مسئولیت محدود که از جمله رایج ترین و متداول ترین انواع قالب ها به شمار می آید و با استقبال بیشتری روبه رو هستند را جهت ثبت شرکت اقدام نمود.

در اقدام بعدی باید به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان و یا شهرستان محل سکونت مراجعه نموده و مجوز فعالیت خود را گرفته و پس از فعالیت خود را آغاز نمایید.
به موجب دستورالعمل سازمان نظام صنفی رایانه ای، شرکت هایی به عضویت نظام صنفی رایانه ای استان پذیرفته خواهند شد که دارای شرایط زیر باشند :

  1. موضوع فعالیت آن ها به موجب اساسنامه شرکت صرفاَ یکی از فعالیت های رایانه ای مندرج در بند ۱ باشد.
  2. دارای مدیر عامل ( تمام وقت ) با حداقل مدرک کارشناسی باشند.
  3. در استان مورد تقاضا به ثبت رسیده باشند.
  4. مرکز اصلی شرکت در استان مورد تقاضا قرار داشته باشد.

اگر مدیر عامل مدرک کارشناسی نداشته باشد، باید شامل یکی از موارد زیر باشد :

-به مدت ۴ سال مدرک فوق دیپلم در رشته کامپیوتر با سابقه مدیریت یا فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات
-به مدت ۶ سال مدرک فوق دیپلم در رشته های مرتبط با سابقه مدیریت یا فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات
-به مدت ۸ سال مدرک فوق دیپلم در سایر رشته ها با سابقه مدیریت یا فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات
-به مدت ۱۰ سال مدرک دیپلم با سابقه مدیریت یا فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام الکترونیکی

-تصویر شناسنامه مدیر عامل
-تصویر مدرک تحصیلی مدیر عامل
-تصویر اساسنامه ( تمامی صفحات به صورت فایل پی دی اف بارگذاری شود ).
-تصویرآخرین اظهارنامه مالیاتی ( در صورت وجود)
-روزنامه رسمی آگهی تاسیس
-روزنامه رسمی آگهی تغییرات
-تصویر لیست بیمه ( در صورت تازه تاسیس بودن شرکت و نداشتن لیست بیمه، نامه ای مبنی بر تمام وقت بودن مدیر عامل و اشتغال در شرکت بارگذاری شود).
-کپی رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک ( در صورت وجود )

ثبت شرکت طراحی سایت در قالب سهامی خاص

-همه‌ی سرمایه آن به طور انحصار توسط موسسین تامین می‌گردد
-سرمایه آن به سهام تقسیم شده ومسئولیت صاحبان سهام،محدود به مبلغ اسمی آنهاست
-حداقل سه نفر عضو +دو نفر بازرسین که نباید از اعضا باشند
-حداقل سرمایه صد هزار تومان
-حداقل ۳۵%سرمایه نقدا پرداخت شود

مدارک لازم:

-اصل گواهی عدم سوءپیشینه
-تصویر مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه)
-امضاءاقرارنامه
-اخذ مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع
-تنظیم وکالت نامه به نام وکیل درصورتی که امورثبت توسط وکیل انجام شود.)

ثبت شرکت طراحی سایت با مسئولینت محدود

-متشکل از بین دو یا چند نفر برای امور تجاری
-حداقل سرمایه۱۰۰۰٫۰۰۰ریال
-تعهد به پرداخت کل سرمایه
-درنام شرکت بایدعبارت (بامسئولیت محدود)قید شود

مدارک مورد نیاز :

-تصویر شناسنامه و کارت ملی
-مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع
-اصل گواهی عدم سوءپیشینه
-اقرارنامه امضا شده