ثبت شرکت طراحی گرافیک

ثبت شرکت طراحی سایت : ترسیم و نگارش معنای لغوی گرافیک هستند.گرافیک در مفهوم به دو دسته قدیم (سنتی) و جدید (نوین) تقسیم می‌شود. در خوشنویسی و نقاشی دو بعدی و…… از گرافیک (قدیم) و در تبلیغات تجاری، اعلانات دیواری و مطبوعاتی و نشان ها (لوگوها) از گرافیک جدید (نوین) استفاده می‌شود. بعضی افراد گرافیک را با نقاشی اشتباه می گیرند در حالی که گرافیک، هنرهای تجسمی است در واقع بین نوشته و تصویر ایده و ترکیب بندی اتفاق می افتد. این ایده می تواند بیلبوردهای توی خیابان و یا ایده توسط برنامه های پیشرفته و کامپیوتر باشد ولی کار با دست ارزش بالاتر و بیشتری دارد. گرافیک هنری است که یک پیام را از طریق تصویر به مخاطب انتقال دهد پس اصیل ترین وظیفه آن انتقال پیام است که بسیاری از هنرها را به خدمت گرفته است.

ثبت شرکت طراحی گرافیک

توسعه و پیشرفت گرافیک

با شروع دوره صنعتی شدن و فرآوری بسیار کالای صنعتی و غیر صنعتی، تولد و پیشرفت گرافیک شکل گرفت. نیاز به تبلیغات با معرفی انبوه کالاها و سردرگمی مشتری در انتخاب محصولات آغاز شد پس طبیعی است که برای عموم مردم تبلیغ کردن کردن نیازمند زبان مشترکی بود که از تلفیق خطوط، رنگ ها و علامت هایی باشد که تصویر شکل گرفته بتواند خواسته تولید کننده محصول را برآورده سازد.
امروزه دیگر گرافیک را نمی توان تنها به یک هنر تعبیر کرد بلکه برای درک آن بهتر است کارکرد رسانه ای آن بررسی شود.گرافیک محیطی، گرافیک معماری، گرافیک پوستر، آرم و نشانه، گرافیک در تصاویر متحرک، گرافیک نشریات و مجلات، گرافیک وب سایت، گرافیک و بسته بندی،اینفوگرافی و …، تعدادی از شاخه های گرافیک می باشند که هریک جداگانه، تخصصی محسوب می شود و با توجه به گسترش اطلاعات به صورت روز افزون که شامل فضای مجازی، شبکه های تلویزیونی، انبوه اطلاعات، مخاطبان به صورت ناخود آگاه ارتباط بهتر و عمیق تری با محصولات گرافیکی پیدا می‌کنند.

در شرکت طراحی گرافیک، حیطه‌ها و تخصصهای مختلفی وجود دارد:

طراحی پوستر
طراحی جلد طراحی صفحات وب
طراحی علامت (Sign)
طراحی نشان (Logo)
طراحی حروف ارتباط بصری
طراحی آگهی تبلیغاتی
صفحه آرایی برای کتاب و نشریه
طراحی چاپ برای بسته‌بندی

گرافیک کامپیوتری (دیجیتال) چیست؟

گرافیک رایانه‌ای یا گرافیک کامپیوتری یکی از قدیمی‌ترین شاخه‌های علوم رایانه است که به ترسیم، تغییر، و کار با تصاویر به شیوه‌های محاسباتی و رایانه‌ای اقدام می‌نماید. گرافیک رایانه‌ای یکی از پرجاذبه‌ترین و وسیع‌ترین کاربردهای رایانه‌ها است. بازی های رایانه‌ای، برنامه‌های ساخت پویانمایی دوبعدی و سه‌بعدی، شبیه‌سازیهای محاسباتی، و پردازش تصاویر را می‌شود به‌عنوان چند نمونه نام برد.

ثبت شرکت طراحی گرافیک

ثبت شرکت طراحی گرافیک به دو صورت سهامی عام و سهامی خاص صورت می‌گیرد.

تعریف شرکت سهامی خاص

نوعی شرکت سهامی است که سهام آن قابل داد و ستد در بوروس اوراق نیست ولی توسط مردم به راحتی قابل معامله است. شرکت‌هایی که موسسین آنها قسمتی از سرمایه شرکت را از طریق فروش سهام به مردم تامین می کنند را سهامی خاص می‌گویند.
شرکت‌هایی که تمام سرمایه آن درموقع تاسیس منحصراً توسط موسسین تامین گردیده است. اینگونه شرکتها شرکت سهامی خاص نامیده می‌شوند. سهام این شرکت‌ها در اختیار عموم نیست و تعداد محدودی از افراد دارای سهام شرکت های سهامی خاص می باشند.

شرایط ثبت شرکت طراحی گرافیک (سهامی خاص)

حداقل دارای ۳ نفر عضو (عضو هیئت مدیره) و ۲نفر بازرس (که بازرسین نباید از اعضای هیئت مدیره باشند) و همچنین یک نفر به عنوان منشی جلسه باشد .
– حداقل سرمایه مورد نیاز یک میلیون ریال می باشد.
– زمان انجام پروسه ثبت به مدت ۲۰ روز کاری می باشد.
– حداقل ۳۵ درصد سرمایه باید نزد بانک به نام شرکت پرداخت شود (ثبت شرکت)

مدارک لازم برای ثبت شرکت طراحی گرافیک ( سهامی خاص)

– کپی کارت ملی و شناسنامه (برابر اصل شده)
– اصل گواهی عدم سوء پیشینه
– امضای اقرار نامه
– کپی برابر اصل مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع (ثبت شرکت)

تعریف شرکت مسئولیت محدود:

شرکتی که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده باشد را شرکت با مسئولیت محدود گویند و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت قروض وتعهدات شرکت است. در اسم شرکت باید عبارت (با مسئولیت محدود)قید شود و همچنین اسم شرکت نباید تضمین کننده نام هیچ یک از شرکا باشد والا شریکی که نامش درنام شرکت قید شده و در مقابل اشخاص ثالث حکم شریک ضامن رادر شرکت تضامنی خواهد داشت

شرایط ثبت شرکت طراحی گرافیک ( با مسئولیت محدود)

– حداقل دارای ۲ عضو باشد
– دارا بودن حداقل یک میلیون ریال سرمایه اولیه
– تعهد یا پرداخت کل سرمایه
– انجام پروسه ثبت شرکت بستگی به کارشناسی ارجاع شده توسط اداره ثبت شرکت ها دارد که در صورت تکمیل بودن تمامی مدارک و بدون اشکال بودن کار بین یک هفته تا بیست روز می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت طراحی گرافیک (با مسئولیت محدود)

– کپی کارت ملی و شناسنامه (برابر اصل شده)
– اصل گواهی عدم سوء پیشینه
– امضای اقرار نامه

۱۰ شرکت برتر تبلیغات دنیا

Ameredia-1
Arnold Worldwide-2
BBDO-3
Doyle Dane Bernbach-4
Goodby Silverstein & Partners-5
N.W. Ayer & Son-6
Ogilvy & Mather-7
Saatchi and Saatchi-8
Partnership Advertising-9
Wieden+Kennedy-10

بهترین شرکت های طراحی گرافیک در تهران

– آسمونی
– شرکت گرافیک دید
– اسپیرال دیزاین
– برگ
– پردازگرافیک
– ترام
– شرکت فراکافت
– شاتل
– فراز راهبر صبا
– استودیو خلاقیت و گرافیک تارنگ

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره ثبتی با کارشناسان خبره و با تسلط تهران ثبت تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند یا از طریق اپلیکیشن تهران ثبت درخواست مشاوره بدهید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.