ثبت شرکت و اخذ ایزو ۹۰۰۱

بعد از ثبت شرکت و راه افتادن کسب و کار معمولا یک یا چند ایزو برای شرکت گرفته می شود. از معروف ترین ایزوها می توان به ایزو ۹۰۰۱ اشاره کرد. داشتن این ایزو به منزله عبور از مرحله ممیزی علمی می باشد که سازمان گواهی دهنده اعمال می کند. مشتریان با شرکت هایی حاضر به معامله می باشند که ایزو ۹۰۰۱ را داشته باشند با داشتن این ایزو می توانید درباره این موفقیت به تبلیغ بپردازید که این شرکت ثبت شده در این مدت قادر به اخذ ایزو ۹۰۰۱ شده است. یک فدراسیون جهانی شامل سازمان های استاندارد در سال ۱۹۴۶ با حضور ۱۲۵ عضو تشکیل شد و ایزو به معنای ” مساوی و همگون” را ابداع کردند که هر شرکت ی که موفق به گرفتن ایزو شد به این معنا می باشد که دارای الزاماتی برای درک و اجرا در راستای برآورده سازی کامل خواسته ها و الزامات مشتریان از طریق تولید و ارائه خمات با کیفیت می باشد این مطلب همان مشتری مداری می باشد. در خقیقت ایزو ۹۰۰۱، طراحی، توسعه، تولید، نصب و ارائه خدمات می باشد. شما با داشتن ایزو ۹۰۰۱ ادای این مطلب می کنید که  هر آنچه این شرکت تولید می کند دارای کیفیت است. کیفیت یعنی آنچه که طبق الزامات مشتری کار کند به عبارت دیگر یعنی تعداد شکایات کمتر و رسیدگی بهتر به آنها. داشتن ایزو ۹۰۰۱ برای شرکت ثبت شده، ایجاد فرهنگ حرفه ای و ارتقای روحیهکارمندان می باشد. اخذ ایزو ۹۰۰۱ برای یک شرکت ثبت شده باعث بهبود کارایی کارمندان، کاهش ضایعات شرکت و صرفه جویی مالی برای شرکت ثبت شده می باشد. ضایعات یعنی پولی که برای همیشه شرکت از دست بدهد که ناشی از کیفیت ضعیف و ناکارآمدی می باشد، نا کارآمدی از پروسه های ناپایدار و متغییر حاصل می گردد. بنابراین باید تغییرات را تا حدالامکان کاهشت داد تا پول بیشتری عاید شرکت ثبت شده شود.

یکی از فواید داشتن ایزو ۹۰۰۱ برای شرکت ثبت شده دستیابی به اعتبارکیفی بین المللی می باشد. به  طور کلی ایزو ۹۰۰۱ یک استاندارد جهانی می باشد که توسط سازمان استاندارد بین المللی ISO نظارت می شود.ایزو ۹۰۰۱ توسط یک ملیون شرکت ثبت شده در سراسر دنیا استفاده می شود و یک ایزو رایج برای جذب مشتری می باشد و به منزله داشتن کیفیت محصولات و مشتری مداری می باشد.

اخذ ایزو شما را در زمره شرکت های منتخب قرار می دهد. برای اینکه بدانید چه ایزوهایی مربوط به حوزه کاری شرکت تان می باشد کافیست ” اپلیکیشن تهران ثبت – ثبت شرکتها ” را از سایت www.tehranssaa.ir  دانلود نمایید یا اپلیکیشن را از google play، بازار، سیبچه یا App store  دانلود نمایید و به بخش ایزو ها رفته و در قسمت ایزوهای مرتبط با مشاغل، نوع فعالیت شرکت را انتخاب نمایید تا ایزوهای قابل کسب برای حیطه کاری شرکت تان مشخص شود. همچنین این امکان در همین وب سایت نیز می باشد. کافیست در صفحه اول سایت بر روی دکمه اخذ ایزو کلیک کرد، تا شما را به صفحه انواع ایزو و ایزوهای مرتبط با مشاغل ببرد.

برای  اخذ ایزو از ثبت شرکت تهران ثبت به راحتی می توانید پس از سه مرحله ایزو مورد نظر خود را اخذ نمایید. در مرحله اول شما با بررسی انواع ایزو ها و حوزه فعالیت شرکت و بهره گیری از راهنمایی مشاور خود در تهران ثبت، ایزوی مورد نظر خود را انتخاب می کنید. برای تماس با مشاوران تهران ثبت کافیست با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ثبت شرکت تهران ثبت شما را در این زمینه یاری نمایند. در مرحله دوم مشاور شما بسته به نوع ایزو انتخابی شما فرم های مربوطه را در اختیار شما قرار می دهد که شما باید آنها را تکمیل کرده و به مشاور خود تحویل دهید.  در ضمن مدارکی نیز مربوط به شرکت از طرف مشاور به شما اعلام می شود که باید آنها را نیز تهیه کرده وبه مشاورتان تحویل دهید. در مرحله سوم مشاورتان تمامی اطلاعات پر شده در فرم ها را با مدارک تطبیق می دهد و اگر مغایرت نداشت به شما اعلام می کند که ظرف مدت دو هفته ایزوی درخواستی به شما ارسال می گردد.

تمامی گواهینامه های ایزو دارای ۳ سال اعتبار می باشد که در طی این مدت ۱ الی ۲ بار در سال با توجه به سیاست های شرکت گواهی دهنده برای انجام ممیزی های مراقبتی برگزار می شود.