بهترین خدمات ثبت شرکت، ثبت برند در ایران را از ما بخواهید
اپلیکیشن تهران ثبت
اپلیکیشن تنظیم صورتجلسات و تغییرات مجامع شرکتها

اپلیکیشن تهران ثبت

اپلیکیشن تخصصی تهران ثبت در راستای سهولت در ارائه خدمات ثبتی مربوط به شرکتها و موسسات ، طراحی گردیده و با داشتن این اپلیکیشن امکان مدیریت کلیه امور ثبتی اعم از : ثبت انواع شرکت ، انحلال ، صورتجلسات ، کد اقتصادی ، پلمپ دفاتر ، کارت بازرگانی ، ثبت طرح صنعتی ، اختراع ، اسم و علائم تجاری و رتبه بندی انواع شرکت در اختیار کاربران قرار می گیرد.

اپلیکیشن تنظیم صورتجلسات

اپلیکیشن تخصصی تنظیم صورتجلسات و تغییرات مجامع شرکتها به منظور سرعت بخشیدن به فرایند کاری صورتجلسات و تغییرات شرکت ها، توسط تیم تهران ثبت طراحی و تولید گردید. از امکانات برجسته این اپلیکیشن می توان به استفاده کم از پهنای باند، امکان پیگیری پرونده از طریق اپلیکیشن، پشتیبانی آنلاین و … اشاره کرد.

نرم افزار ویژه تهران ثبت، با هدف سهولت در استفاده شما کاربران گرامی تهیه شده است. از قابلیت های اصلی این نرم افزار می توان به شامل بودن کلیه اطلاعات ثبتی، اطلاعات راهنما، پرداخت آنلاین، پشتیبانی و … اشاره کرد که غالب این امکانات بدون نیاز به اینترنت به راحتی قابل استفاده می باشد.

جهت دریافت نسخه مخصوص تلفن های همراه هوشمند وبسایت تهران ثبت را روی گوشی خود باز نموده و با توجه به سیستم عامل آن، روی دکمه دانلود کلیک نمائید. در صورتیکه مشکلی برای دریافت فایلها داشتید، می توانید از طریق مشاوره آنلاین، درخواست خود را ارسال کنید تا فورا از طریق ایمیل برای شما، نرم افزار ارسال گردد و کارشناسان ما راهنمایی لازم را جهت دریافت و نصب نرم افزار ارائه دهند.

مراحل نصب نرم افزار تخصصی ثبت شرکت های "تهران ثبت"

گام یک - اتصال گوشی به اینترنت

ابتدا گوشی خود را به اینترنت متصل نمائید. بدین منظور می توانید از WiFi و یا اینترنت سیم کارت خود (GPRS) استفاده نمائید. از بخش تنظیمات گوشی، اینترنت را فعال نمائید.

گام دو - مشاهده وبسایت تهران ثبت

در مرورگر گوشی خود، آدرس www.sabttehran.com را وارد نمائید.

گام سه - ورود به صفحه دانلود اپلیکیشن

به صفحه دانلود اپلیکیشن مراجعه نموده و نوع سیستم عامل گوشی خود را انتخاب نمائید. (از منوی بالای صفحه، پائین صفحه و یا کلیک روی اسلایدر صفحه ورود، می توانید به صفحه دانلود اپلیکیشن مراجعه نمائید.)

گام چهار - نصب نرم افزار

بعد از انتخاب نوع سیستم عامل گوشی، در صورتیکه از اندروید استفاده می کنید به صفحه بازار هدایت می شوید. روی دکمه نصب کلیک نموده و نرم افزار را نصب نمائید.

در صورتیکه گزینه iOS مربوط به محصولات اپل را انتخاب کرده اید، با اپل آیدی خود اقدام به نصب نرم افزار نمائید.

اگر در هر مرحله از نصب با مشکلی مواجه شدید، با کارشناسان تهران ثبت تماس حاصل نمائید.