شرکت تهران ثبت با هدف ارائه خدمات تخصصی به صورت حرفه ای به کلیه مشتریان راه اندازی گردید و همواره مشتری مداری و بکار گیری روش های نوآورانه و خلاقانه را در خط مشی های خود بصورت برجسته سرلوحه قرار داده است. این مجموعه ، با سال‌ها سابقه فعالیت حرفه ای، آمادگی جهت ارائه مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکت، تنظیم وکالت، ثبت صورتجلسات شرکت ها و امثال هم را دارد.

در دنیای پویا و حرفه ای امروزه، زمان یکی از گرانبهاترین منابع هر شرکت و سازمانی است و گروه تهران ثبت با علم به این واقعیت، تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف شما مشتریان و کاربران گرامی بکار گرفته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و ارائه سرویس ها با حداکثر کیفیت و سرعت می داند تا پاسخگوی اعتماد شما باشد.

در این پایگاه اینترنتی سعی بر آن بوده است که از تجربیات کلیه کاربران، وکلا، صاحبنظران و سایر افراد برجسته حقیقی و حقوقی استفاده شده و در حد توان، اطلاعات مناسبی جهت استفاده قرار داده شود. شایان ذکر است جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن اختصاصی تهران ثبت (43902000-021) تماس حاصل نمائید و یا با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

بیانیه ماموریت و چشم انداز تهران ثبت

تهران ثبت به عنوان بزرگترین و معتبرترین سازمان خدمات ثبتی شرکت ها، با اتکا به دانش و توانمندی های کارکنان و متناسب با شرایط و امکانات روز ماموریت خود را با برقراری ارتباط بی واسطه کارفرمایان و متقاضیان خدمات تمامی شهروندان تهرانی را تعیین نموده و بر این پایه جایگاه اجتماعی-اقتصادی خود را بنا نهاده و تحکیم بخشیده است.

چشم انداز تهران ثبت:

تبدیل شدن به تنها انتخاب شهروندان تهرانی جهت انجام خدمات ثبتی مربوط به شرکت ها.

ما برای تحقق ماموریت و چشم انداز خود، سه هدف زیر را سرلوحه فعالیت شرکت قرار داده ایم:

  1. ایجاد رقابت سالم میان عوامل خدمات دهنده و نیز برقراری ارتباط میان بازار خدمات ثبتی شرکت ها
  2. افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان خدمات شرکت و ایجاد مشتریان وفادار به واسطه توسعه کمی و کیفی خدمات سازمان
  3. ارتقاء سطح فرهنگ و مبادلات و خدمات

بیانیه ارزش های تهران ثبت

ما کارکنان شرکت تهران ثبت، خدمت به جامعه را بزرگترین ارزش تلقی نموده و خود را پایبند به اصول زیر میدانیم:

  1. رعایت منافع و حقوق مشتریان: مشتری را در جایگاه شریک می دانیم و همواره بر حفظ حقوق او تاکید داریم.
  2. پاسخگویی مسئولانه و مشاوره مناسب: همواره در تلاشیم ضمن ارائه مشاوره مناسب به مشتریان، در برابر مسئولیت های سازمانی خود نیز پاسخگو باشیم.
  3. وفاداری به ارزشهای دینی، اخلاقی و حرفه ای: اصول و ارزش های دینی، اخلاقی، حرفه ای را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده ایم و بر حفظ حقوق و کرامت انسانی همکاران، مجموعه دلسوز و پر توان تهران ثبت اصرار می ورزیم.
  4. پایبندی به قوانین و مقررات اجتماعی و سازمانی: همواره امور خود را بر پایه انضباط و فروتنی، رعایت قوانین و مقررات اجتماعی و سازمانی قرار داده و منافع شهروندان را بر منافع خود ترجیح می دهیم.
  5. دانش محوری: همواره دانش حرفه ای خود را با پیشرفت های جهانی مقایسه نموده و تلاش می کنیم با آگاهی از آخرین فناوری های روز، توان علمی و مهارت های حرفه ای خود را ارتقا بخشیم.
  6. خود باوری، خلاقیت و نوآوری: پیگیری، انحام امور مشتریان را به عنوان فرصتی برای خدمت رسانی به عوام تلقی نموده و با شناسایی نیازهای جدید بر مشتریان با بهره گیری از ذوق، استعداد های خود را در جهت ارائه بهترین خدمات به آنان اقدام می نمائیم.
  7. مشارکت و کار گروهی: باور داریم که افزایش بهره وری و نشاط سازمانی با مشارکت، همدلی و کار گروهی پدیدار خواهد شد.