مراحل ثبت برند

ثبت برند در شرکت تهران ثبت با استفاده از اتوماسیون اداری و اطلاع رسانی به موقع انجام می گردد که در این مقاله سعی داریم نحوه ارائه این خدمت را به شما مشتریان گرامی تشریح کنیم:پس از عقد قرارداد ثبت برند در شرکت تهران ثبت SMS ای حاوی تشکر دریافت می کنید که شامل اطلاعات مشاور و کد پیگیری شما می باشد.با ارسال کد پیگیری از طریق SMS به شماره ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ می توانید از آخرین وضعیت پرونده تان در هر زمان از طول شبانه روز مطلع گردید.

ثبت برند

ثبت برند

مراحل ثبت برند در تهران ثبت

تا پایان روند ثبت برندتان مشاورتان با شما همراه خواهد بود و شما را در ثبت برندتان یاری می نماید. در ابتدا مشاورتان از شما مدارکی به صورت اسکن شده می خواهد .

مدارک ثبت برند

اگر ثبت برند درخواستی به شکل حقیقی باشد مدارک زیر مورد نیاز است:

۱- کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- جواز کسب مرتبط با فعالیت یا پروانه تاسیس

۴- کارت بازرگانی ( اگر نام برند برای صادرات انتخاب شده باشد یا نام برند انگلیسی باشد یا ریشه انگلیسی داشته باشد)

نمونه رنگی برند در سایز ۱۲ * ۱۲ سانتیمتر

در صورتی که برند را می خواهید به شکل حقوقی ثبت نمایید مدارک زیر مورد نیاز است:

۱- کپی شناسنامه مدیر عامل ( صاحبان امضاء)

۲- کپی کارت ملی مدیر عامل ( صاحبان امضاء)

۳- مدارک ثبتی شرکت

۴- روزنامه تاسیس

۵- آخرین تغییرات

۶- جواز کسب مرتبط با فعالیت یا پروانه تاسیس

۷- کارت بازرگانی

پس از تکمیل تمام موارد خواسته شده شما می توانید از چند طریق آنها را برای ما ارسال نمایید:

  • ارسال از طریق ایمیل شرکت:
    Info@tehransabt.com   یا     info@sabttehran.com
  • ارسال از طریق شماره موبایل ۰۹۲۱۳۴۹۶۳۶۳ توسط برنامه های Viber ، whatsApp ، Line، Tango

به محض دریافت مدارک تان مشاور مربوطه با شما تماس گرفته و مدارک را با شما چک میکند. سپس اطلاعات شما توسط تیم اداری شرکت تهران ثبت وارد سامانه ثبت برند می شود و یک شماره رمز برای شما از طرف سامانه ثبت برند ارسال میگردد که آن را به مشاورتان اطلاع می دهید. اگر مدارک شما دچار نقص باشد ، توسط مشاورتان به شما اطلاع داده می شود. سپس آگهی تقاضا صادر می شود که بلافاصله از طریق SMS به شما اطلاع رسانی می گردد . مشاورتان مدارک ارسالی شما را به وکیل می دهد از اینجا به بعد توسط او کارتان ادامه می یابد.

وکیل مدارک را به اداره ثبت شرکت ها تحویل می دهد و شماره آگهی دریافت شده را به بخش اداری شرکت تهران ثبت تحویل می دهد . در صورت نداشتن شاکی ، روزنامه رسمی تان را برای سامانه ثبت برند ارسال کرده و آگهی رسمی دریافت می کند که بلافاصله SMS ای از طرف ثبت شرکت تهران ثبت به شما ارسال می گردد. سپس برای  روزنامه رسمی اقدام  می گردد و اسکن روزنامه رسمی به سامانه ثبت برند فرستاده می شود تا آگهی ۱۰ ساله دریافت گردد. در این لحظه SMS کد پیگیری که از طرف شرکت تهران ثبت برایتان ارسال شده بود را به شماره ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ ارسال کرده تا از روند پرونده تان مطلع شوید.

ثبت شرکت تهران ثبت با بهره گیری از اتوماسون اداری ، اطلاع رسانی مستقیم به مشتری و پیگیری مداوم مشاوران ثبت برند شما را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام می دهد.