چرا اپلیکیشن ثبتی

در دنیای فن آوری و تکنولوژی امروزی، تبادل اطلاعات در حدی است که هر شخصی به راحتی میتواند در هر لحظه هر اطللاعاتی را که می خواهد پیدا کرده و از آن استفاده نماید.
سرعت روی آوری مردم به اطلاعات حاصل از تکنولوژی اینترنت بحدی است که هر شخصی می تواند از نحوه عملکرد و راهبردهای همه افراد در هر کشور یا شرکتی براحتی استفاده کرده و در بهینه سازی عملکردش استفاده مثبت ببرد.
این سرعت در تکنولوژی و اطلاع رسانی تهران ثبت را بر آن داشت تا در این تبادل اطلاعات خود را سهیم دانسته و بازاری را هدف قرار دهد که کاربران کارهای ثبتی مربوط به شرکتها و افراد حقوقی براحتی بتوانند از آن استفاده نمایند.
به نحوی که علاوه بر اطلاع رسانی در مورد کلیه امور ثبتی و اطلاع رسانی در مورد قوانین افراد حقوقی و شرکتها ، بتواند آنها را در انجام این امور نیز همراهی نماید.


به زبان دیگر بعد زمان و مکان را برای هموطنان گرامی در نظر گرفته و هر شخصی در هر کجای این خاک می تواند با داشتن این اپلیکیشن بر روی موبایل و یا تبلت خود هرگونه کارثبتی را بدون مراجعه به مراجع ثبتی انجام داده و از روند انجام آن اطلاع حاصل نماید .
تهران ثبت با اخذ مجوزهای ویژه از مراجع اطلاع رسانی این رسالت را شروع و همانگونه که در بیانیه ماموریت و چشم انداز خود درج نموده است ماموریت خود را با برقراری ارتباط بی واسطه کارفرمایان و متقاضیان خدمات ثبتی تمامی هموطنان ایرانی تعیین نموده است.
لذا در راستای مشتری مداری و تکریم کارفرمایان عزیز نسخه های دیگری در رابطه با امور ثبتی در دست ساخت و تدوین می باشد که کاربران عزیز بتوانند در کوتاه ترین زمان و با کیفیت ترین شکل ممکن امور ثبتی خود را بدور از دغدغه ازدحام کار در مراجع ثبتی دولتی ، به پایان برسانند.