۵۰۰ شرکت بزرگ آمریکا معرفی شدند

نشریه فورچون در تازه ترین گزارش خود ۵۰۰ شرکت بزرگ آمریکا را در سال ۲۰۱۲ میلادی معرفی کرد.

معرفی ۵۰۰ شرکت بزرگ آمریکا – به گزارش ایسنا، در فهرست منتشر شده از سوی فورچون شرکت فروشگاه های زنجیره ای وال مارت همچون سال های پیش به عنوان بزرگترین شرکت آمریکایی معرفی شده است. شرکت های اگزون موبیل، چورون، فیلیپس ۶۶، برکشای هاثاوی، اپل، جنرال موتورز، جنرال الکتریک، والرو انرژی و فورد موتور نیز رده های دوم تا دهم را به خود اختصاص دادند.فورچون به زودی فهرست ۵۰۰ شرکت بزرگ جهان را منتشر خواهد کرد. فورچون شرکت های بزرگ آمریکا و جهان را براساس میزان درآمد رتبه بندی می کند که براین اساس وال مارت با درآمد ۴۶۹٫۲ میلیارد دلاری عنوان بزرگترین و پردرآمدترین شرکت آمریکا را در سال گذشته به خود اختصاص داد.

تهران ثبت,ثبت شرکت,ثبت شرکت در تهران

درآمد شرکت اگزون موبیل نیز بالغ بر ۴۴۹٫۹ میلیارد دلار اعلام شده است. درآمد شرکت سوم یعنی چورون هم به ۲۳۳٫۹ میلیارد دلار رسید.

از نظر میزان سودآوری در رتبه بندی ۵۰۰ شرکت بزرگ آمریکا شرکت اگزون موبیل با ۴۴٫۸۸۰ میلیارد دلار رده اول را بدست آورد.(ثبت شرکت ) اپل و چورون هم به ترتیب با ۴۱٫۷۳۳ و ۲۶٫۱۷۹ میلیارد دلار دوم و سوم شدند. شرکت وال مارت هم که از نظر درآمد رتبه نخست را بدست آورد از نظر سود با رقم ۱۶٫۹۹۹ میلیارد دلار رده هفتم را به خود اختصاص داد.

تهران ثبت,ثبت شرکت,ثبت شرکت در تهران